Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

HR MOTIVES sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa programów biurowych

  • prowadzenie akt osobowych pracowników

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy

  • kontakt z Urzędem Pracy oraz Urzędem Wojewódzkim

  • prowadzenie dokumentacji, raportowanie przebiegu procedur, zlecanie i raportowanie opłat i wydatków we współpracy z działem księgowym

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w procedurach w celu uzyskania zezwolenia na pracę dla cudzoziemca oraz informacji starosty

  • posiadasz znajomość zasad zatrudniania cudzoziemców oraz przepisów i wykorzystujesz je w praktyce

  • jesteś sumienny i odpowiedzialny

  • masz dobrą organizację i nastawienie na wykonanie zadań w wyznaczonym terminie

  • znasz język angielski

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • mnóstwo wyzwań w międzynarodowym środowisku

  • realizację interesujących zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

O nas

HR MOTIVES sp. z o.o. jest firmą rekrutacyjną świadczącą usługi outsourcingu pracowniczego. Współpracujemy z wieloma znanymi zakładami produkcyjnymi w Polsce. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na pracowników a także wciąż zmieniającą się sytuacje na polskim rynku pracy, rekrutujemy pracowników niemal na całym świecie. W celu przygotowania dokumentów pracowniczych poszukujemy: