Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Nurkowski

  • Jagiellońska 27, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Jagiellońska 27

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współudział w realizacji postepowań, sporządzanie pism, przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją

  • kontakt z cudzoziemcami, firmami, urzędami

  • monitorowanie spraw

  • bieżący kontakt z klientami (korespondencja, spotkania, rozmowy telefoniczne, zbieranie dokumentów od klienta)

  • obsługa korespondencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie preferowane wyższe

  • znajomość języka / języków obcych

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • komunikatywność

  • Mile widziane wykształcenie prawnicze oraz doświadczenie w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców i w kontaktach z urzędami

To oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Kancelaria specjalizuje się w obszarach global mobility i business immigration. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw cudzoziemców na terenie całej Polski.