Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Kwiaty dla Biura

4 5005 000 brutto / mies.
  • Karkonoska 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Karkonoska 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jeśli lubisz pracę przy komputerze i pracowałeś wcześniej w biurze, zgłoś się do nas.

Szukamy osoby lubiącej pracować przy kilku projektach jednocześnie, odważnej i skrupulatnej zarazem. Przewidującej, pomocnej i ogarniającej spiętrzenie zadań.

Jeśli praca pod presją czasu nie jest Tobie obca oraz potrafisz pracować samodzielnie i wyznaczać zadania, zgłoś się do nas.

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy biurowej

  • praktycznej znajomości Excela i PowerPointa

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • dokładności i wielozadaniowości

  • poczucia estetyki

To oferujemy

  • wielozadaniowa pracę biurową w temacie roślinnym

  • umowę o pracę (3 m-ce okres próbny)

  • stabilność zatrudnienia

  • szkolenie wdrażające do pracy

  • zgrany i pomocny zespół

  • pracę w najbardziej ukwieconym biurze

O nas

Kwiaty dla Biura zajmują się projektowaniem i tworzeniem zielonych biur.

Ubieramy biura w rośliny zielone, ściany z mchu, zielone ściany, kwiaty cięte oraz zajmujemy się pielęgnacją roślin.