Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Stacja Zdrowie Mirosław Pisarczyk

20,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Biały Kamień 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o wizerunek i markę salonu.

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klienta.

  • Obsługa profilu firmy ( Facebook, Instagram, TikTok )

  • Obsługa komory hiperbarycznej.

  • Sprzedaż naturalnych kosmetyków ( z Maroko )

Nasze wymagania

  • Studenci i uczniowie zaoczni.

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku ( czasem soboty )

  • Język angielski w stopniu dobrym

  • Mile widziane osoby ze stopniem niepełnosprawności. (Tylko etat - proszę o zawarcie tej informacji podczas przesyłania CV)

  • CV ze zdjęciem prosimy przesłać poprzez przycisk APLIKUJ.

  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Rozmowy z kandydatami będą się odbywały w dniach 29-30 grudnia.

  • PRACA OD 3-4 STYCZNIA !!!

To oferujemy

  • Umowa zlecenie 20 brutto/h do 26 roku życia brutto = na rękę.

  • Szkolenia wprowadzające do szybkiego objęcia stanowiska - praca od zaraz !!!

  • Darmowe sesje tlenoterapii w naszym salonie.

  • Zniżki pracownicze na oryginalne kosmetyki z Maroko :)

O nas

Salon tlenoterapii rekrutuje na stanowisko : Pracownik administracyjno-biurowy