Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PRZEMYSŁAW HAJDACKI ORTOTECH

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Czerniakowska 131

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna, e-mailowa oraz bezpośrednia obsługa Klientów

  • Nadzór na obiegiem dokumentów i korespondencji zewnętrznej

  • Przedstawianie ofert handlowych, w szczególności dentystom i technikom dentystycznym

  • Realizacja zamówień i wystawianie faktur sprzedażowych

  • Przygotowanie, realizacja i analiza kampanii internetowych

  • Uczestnictwo w targach, konferencjach i szkoleniach promujących firmę

  • Współpraca ze środowiskiem lekarskim zgodnie z założeniami firmy

  • Aktywne pozyskiwanie zamówień

Nasze wymagania

  • Wysoka komunikatywność i kreatywność

  • Mile widziani studenci studiów zaocznych

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i punktualność

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej i marketingu

To oferujemy

  • Szkolenie przygotowawcze do pracy

  • Pracę w firmie działającej na rynku ponad 10 lat

  • Stabilność zatrudnienia

  • Praca w pełnym wymiarze godzin od 9 do 17

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

O nas

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych materiałów stomatologicznych dla gabinetów ortodontycznych oraz organizacją szkoleń i kursów medycznych dla lekarzy.

Praca w naszym biurze przy ul. Czerniakowskiej.