Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM SZKOLENIA PODWODNEGO KDP PTTK

  • Senatorska 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:trzynasta pensja

Senatorska 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie tekstów, ogłoszeń oraz redagowanie tekstów na stronie internetowej;

  • bieżące prace biurowe, prace administracyjne (obsługa połączeń telefonicznych, korespondencji, przesyłek;

  • przygotowywanie raportów kasowych, zestawień miesięcznych, obsługa małej kasy fiskalnej, prowadzenie magazynu, fakturowanie;

  • obsługa klientów - kluby / centra nurkowe, instruktorzy oraz klienci indywidualni, kontrahenci;

  • logistyczne przygotowywanie imprez: konferencje, targi, zloty, mistrzostwa, narady;

  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach;

  • prowadzenie archiwum i baz danych;

  • obsługa sklepu i portali społecznościowych organizacji;

  • zamawianie materiałów branżowych i ich dalsza dystrybucja;

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość jęz. angielskiego przynajmniej w stopniu dobrym;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point);

  • komunikatywność, kreatywność; samodzielność;

  • punktualność;

  • terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań;

  • dobra organizacja własnego czasu pracy;

  • dyspozycyjność

  • Mile widziane:

  • znajomość innych języków obcych;

  • znajomość jednego z programów graficznych (Adobe Photoshop; Illustrator; Corel Draw; InDesign);

  • znajomość programów księgowych;

  • posiadanie uprawnień nurkowych KDP/CMAS;

  • wiedza o branży nurkowej;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku nurkowym, w strukturach międzynarodowej federacji;

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń;

  • wdrożenie zawodowe;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

O nas

Ogólnopolskie Centrum Szkolenia Podwodnego KDP PTTK z siedzibą w Warszawie, zajmuje się koordynacją szkoleń płetwonurkowania w Polsce, działa w ramach światowej organizacji CMAS.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.cmas.pl