Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

CITRON GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jagiellońska 88

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentów magazynowych

  • bieżące prowadzenie magazynu

  • przygotowywanie listów przewozowych

  • kontakt z firmami kurierskimi

  • wsparcie działu produkcji

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność

  • znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel-a

  • znajomość oprogramowania magazynowego wf-mag będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

  • samodzielność w zakresie organizowania sobie pracy

  • stabilne zatrudnienie

O nas

CiTRON GROUP wiodący producent i dystrybutor personalizowanych upominków reklamowych, takich jak pendrive, powerbank, akcesoria pvc, kubki termiczne.