Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

GET ENTRA sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Aleje Jerozolimskie 53

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad procesem obiegu dokumentów (m.in. korespondencja przychodząca i wychodząca, archiwizowanie dokumentów, przygotowywanie kopii dokumentów)

  • Odbieranie telefonów od kontrahentów i klientów Spółki

  • Obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • Organizowanie zakwaterowania oraz transportu podczas podróży służbowych pracowników biura oraz gości

  • Przygotowanie i bieżąca aktualizacja bazy danych o kontrahentach firmy

  • Dbanie o wizerunek oraz o zaopatrzenie biura, prowadzenie strony internetowej

  • Współpraca z dostawcami i usługodawcami

  • Współpraca z księgowością (przygotowywanie rozliczeń wydatków, pomoc w przygotowywaniu raportów)

  • Współpraca z działem dystrybucji energii elektrycznej (pomoc w analizie danych licznikowych oraz w rozliczeniach kontrahentów)

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel, na poziomie minimum podstawowym.

  • Umiejętność poruszania się w systemie Windows

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Chęć rozwoju i nauki

  • Komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista

  • Elastyczność i dyspozycyjność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczna

To oferujemy

  • Wymiar pracy: pełny etat

  • Typ umowy: umowa o pracę

  • System pracy jednozmianowy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwości rozwoju

  • Poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

GET EnTra Sp. z o.o. od blisko 20 lat zajmuje się obrotem energią elektryczną, gazem oraz produktami pochodnymi na polskim i europejskim rynku energii elektrycznej. Jest także właścicielem i operatorem sieci dystrybucyjnych energii elektrycznej.

GET EnTra jest częścią grupy kapitałowej CNT S.A., spółki notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.