Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM DLA WARSZAWY - MOKOTOWA W WARSZAWIE MAŁGORZATA KULIKO firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM DLA WARSZAWY - MOKOTOWA W WARSZAWIE MAŁGORZATA KULIK

Kazimierzowska 81

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • sporządzanie projektów pism,
  • obsługa bieżąca spraw,
  • kontakt z sądami i urzędami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • mile widziana znajomość ustaw regulujących funkcjonowanie komorników sądowych w Polsce oraz doświadczenie w pracy w kancelarii komorniczej lub w sądzie

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do powierzanych zadań

Pracownik administracyjno-biurowy, Kazimierzowska 81, Mokotów, Warszawa