Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ROOKIEZ FROM WARSAW S.A.

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 5005 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5005 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Drawska 29A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Drawska 29A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy sumiennej i dokładnej osoby, która zadba o prawidłowy obieg dokumentów w naszym biurze i pomoże nam z bieżącymi zadaniami administracyjnymi.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- rzetelene wprowadzanie faktur do systemu,

- ewidencjonowanie i archiwizowanie dokumentów,

- zakupy biurowe,

- wspiarcie bieżącej administracji biurowej.

Nasze wymagania

  • dokładność i staranność,

  • efektywne planowania własnej pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

To oferujemy

  • preferowaną formę zatrudnienia (umowę o pracę, b2b, zlecenie)

  • przejrzyste i konkurencyjne warunki finansowe,

  • stymulującą atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole pracującym nad wyjątkową grą komputerową

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej i młodej firmie.

O nas

Rookiez from Warsaw to szybko rozwijająca się firma zajmująca się produkcją gier komupterowych. Jesteśmy zgranym zespołem z dużym doświadczeniem branżowym i pracujemy w oparciu o najlepsze standardy rynkowe. Jesteśmy ambitni, wymagający i zawsze fair. Szukamy nowego członka zespołu.