Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

LABORATORIUM EMVO sp.j. URBAŃSKI, PAWELAKO firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja

LABORATORIUM EMVO sp.j. URBAŃSKI, PAWELAK

Jasna 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowy obiegu dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej
  • obsługa urządzeń biurowych
  • organizacja epizodycznych wydarzeń w firmie jak np. wynajem auta dla jednego z pracowników
  • koordynowanie spraw organizacyjnych i dbanie o codzienny ład pracy w biurze
  • kontakt telefoniczny z podwykonawcami i pracownikami oraz klientami firmy
  • prowadzenie prostych postępowań administracyjnych w imieniu spółki
  • pozyskiwanie niezbędnej dokumentacji z urzędów miast, gmin i powiatów
  • samodzielne redagowanie prostych wniosków i pism administracyjnych
  • umawianie spotkań

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe niekoniecznie kierunkowe
  • biegłe posługiwanie się komputerem i urządzeniami biurowymi
  • obsługa programów do edycji tekstu lub danych w pakiecie MS Office lub MacOS
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem i redagowania streszczeń przeczytanych treści
  • komunikatywność
  • dokładność i skrupulatność w obrocie i archiwizowaniu dokumentacji
  • komunikatywność w kontakcie bezpośrednim, rozmowach tel. i kontaktach mailowych
  • ambicja i chęć rozwoju w strukturach firmy

To oferujemy

  • stawkę godzinową w zależności od doświadczenia i poziomu samodzielności 18-25 zł netto
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po uprzednim 3 miesięcznym okresie próbym)
  • szkolenie i możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu postępowań administracyjnych na każdym szczeblu
  • możliwość rozwoju w wielu projektach organizowanych przez firmę (także tych prowizyjnych)
  • miłą atmosferę pracy zbudowaną na partnerskich relacjach biznesowych między pracownikami

O nas

Firma EMVO sp. j. działa na rynku telekomunikacyjnym od lat. Współpracujemy z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce w sferze obsługi projektów dotyczących infrastruktury radiotelekomunikacyjnej na terenie całego kraju. Organizacja nadal się rozwija stawia jednak na jasne, precyzyjne warunki współpracy i poszukuje osób zainteresowanych rozwojem w jej strukturach oraz stabilną pracą.

Pracownik administracyjno-biurowy, Jasna 1, Śródmieście, Warszawa