Logo Pracuj.pl

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 000–5 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
3 500–5 500
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie procedur prowadzenia biura w zakresie codziennych obowiązków.
  • Zarządzanie procesem weryfikacji statusu prowadzonych projektów pod kątem fakturowania klientów.
  • Wspieranie prac zespołu poprzez kontrolowanie postępów prac projektowych i pomoc w zarządzaniu zasobami.
  • Wspieranie rozwoju biznesowego firmy poprzez udział w procesach ofertowych
  • Współpraca z księgowością przy comiesięcznych rozliczeniach.
  • Pomoc przy wykonywaniu zleceń od Klientów (bezpośrednia współpraca z założycielem firmy) oraz przy tworzeniu nowych procedur i specyfikacji wykorzystywanych w projektach.
  • Typowe prace biurowe – maile i korespondencja, organizacja spotkań, wysyłanie dokumentów księgowych itp.

Nasze wymagania

  • Samodzielność oraz chęci do rozwoju osobistego. Nie będziemy zostawiać zatrudnionej osoby samej sobie z problemami, ale jednocześnie doceniamy umiejętność szukania rozwiązań, podejmowania decyzji i wyciągania wniosków.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego. Jest to kluczowe w szczególności przy współpracy z zagranicznymi Klientami. Przy słownictwie branżowym będziemy pomagać i mobilizować do nauki.
  • Dobra znajomości pakietu MS Office - edycja dokumentów, tworzenie wykresów oraz zestawień w Excelu.
  • Mile widziane – dyplom studiów związanych z zarządzaniem i finansami

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy. Będziemy wspólnie działać, aby znaleźć optymalne godziny pracy. Akceptujemy niepełny czas pracy w pierwszym okresie zatrudnienia, także studenci ostatnich lat studiów są mile widziani.
  • Dostęp do wyposażenia niezbędnego do pracy. Będziemy brali pod uwagę potrzeby pracownika i personalne preferencje, kiedy to będzie możliwe.
  • Chcemy pomagać w rozwoju osobistym, dlatego będziemy organizować wewnętrzne i niekiedy zewnętrzne szkolenia. Wiele będzie tutaj zależało od chęci samego pracownika.
  • Zależy nam na tym, żeby praca u nas dawała jak najwięcej możliwości na przyszłość. Niekiedy należy spodziewać się mniej interesujących i żmudnych zadań, ale nie da się ich uniknąć. Będziemy natomiast bacznie obserwować rozwój zatrudnionej osoby w celu utworzenia dla niej w przyszłości stanowiska odpowiadającego zainteresowaniom w jak największym stopniu.

O nas

ENSOVIA to firma, która działa od 2018 roku, ale ma duże doświadczenie w branży energii odnawialnej pracując pod różnymi szyldami przez ponad 10 lat. Jesteśmy grupą doradców, którzy wspierają polskich i zagranicznych inwestorów w rozwoju, budowie i eksploatacji dużych projektów OZE.

Energia odnawialna i ochrona klimatu wreszcie stały się tematem przewodnim rozmów o naszej przyszłości. Aby skutecznie udało się doprowadzić do zwiększenia wykorzystania czystej energii w Polsce, potrzebne jest jeszcze wiele pracy. Pracy, w której potrzebni są ludzie z pasją, chęcią ciągłego rozwoju i którym zależy na otaczającym nas środowisku.

Pracownik administracyjno-biurowy, Warszawa