Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno - Biurowy

PropertyTalents

5 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest Globalna Firma Nieruchomościowa z branży logistyczno-przemysłowej. Firma poszukuje Pracownika Administracyjno-Biurowego do zespołu w Warszawie.

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Senior Office Managera i współpraca z zespołem,

  • Administracja, zarządzanie biurem, wsparcie w dziale HR,

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań,

  • Organizacja imprez wewnętrznych,

  • Komunikowanie się z Partnerami Biznesowymi Klienta.

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziani kandydaci w trakcie studiów zaocznych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej,

  • Gotowość do nauki oraz szybkie przyswajanie nowych umiejętności,

  • Pozytywne nastawienie, kultura osobista i zdolności komunikacyjne na wysokim poziomie.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie dla kandydatów, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową,

  • Umowę o pracę z pakietem medycznym,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • Codziennie świeże owoce i ekologiczne warzywa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Powyższy opis jest bardzo ogólny i jest w nim znacznie więcej! W celu omówienia dalszych szczegółów prosimy o przesłanie zaktualizowanego CV.

PropertyTalents is the leading provider of recruitment solutions to the Property, Real Estate, Retail and Construction & Engineering sectors. Among our business partners and clients are many different types of businesses such as developers, investors, institutions, funds, banks, consultancies, retailers and construction companies. The company is growing to become the leader in recruitment and if you want to be part of an internationally recognized company, apply now to discuss more details.

Przewiń do profilu firmy