Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KRAJOWA RADA NOTARIALNA

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sporadycznie praca w sobotę
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Dzika 19/23

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kancelaryjna:

  • a. przygotowywanie, sortowanie i ewidencjonowanie korespondencji firmowej (poczta tradycyjna i poczta e-mail)

  • b. dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • c. archiwizacja dokumentacji

  • d. przygotowywanie dokumentacji (skanowanie dokumentacji i jej opracowanie na potrzeby prowadzonych postępowań)

  • e. obsługę centrali telefonicznej i domofonu

  • f. obsługę gości

  • g. prowadzenie i aktualizacja kalendarza wydarzeń i spotkań

  • Organizacja spotkań wewnętrznych, eventów i konferencji

  • Organizacja podróży służbowych

  • Protokołowanie spotkań

  • Ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy

  • Zamówienia artykułów biurowych, spożywczych i środków czystości oraz cateringu na spotkania

  • Załatwianie spraw poza biurem, w tym składanie dokumentów na dzienniki podawcze w różnych urzędach oraz doręczanie korespondencji do urzędu pocztowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub licencjat (ew. studia w toku)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint, Word, Excel)

  • Odpowiedzialność, dokładność, dyspozycyjność

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy, otwartość na nowe zadania

  • Dynamizm i bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Zaangażowanie, konsekwencja i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Poszukujemy osób w każdym wieku

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w małym, sympatycznym zespole

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania codziennej pracy

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie wakacji oraz premie uznaniowe

O nas

Krajowa Rada Notarialna reprezentuje notariuszy jako centralny organ samorządu notarialnego. Działa na podstawie ustawy Prawo o notariacie. Zajmuje się współpracą z radami izb notarialnych, organami administracji państwowej oraz notariatami zagranicznymi.