Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

LABORATORIUM EMVO sp.j. URBAŃSKI, PAWELAK

5 0007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja + nadgodziny

Jasna 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowy obiegu dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej

  • obsługa urządzeń biurowych

  • kontakt telefoniczny z podwykonawcami i pracownikami oraz klientami firmy

  • kreowanie umów bazując na istniejących wzorach

  • nadzór nad powierzonymi zadaniami z zakresu działalności firmy w sektorze akwizycji

  • sporządzanie raportów z powierzonych zadań

  • umawianie spotkań z klientami

  • praca przy projekcie renegocjacji aktywnych umów

  • negocjacje z klientami prowadzone za pośrednictwem dostępnych narzędzi komunikacji elektronicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane)

  • biegłe posługiwanie się komputerem i urządzeniami biurowymi

  • obsługa programów do edycji tekstu lub danych w pakiecie MS Office lub MacOS

  • umiejętność swobodnej wypowiedzi i kreowania treści w komunikacji pisemnej

  • dokładność i skrupulatność w obrocie i archiwizowaniu dokumentacji

  • komunikatywność w kontakcie bezpośrednim, rozmowach tel. i kontaktach mailowych

  • ambicja i chęć rozwoju w strukturach firmy

To oferujemy

  • stawkę godzinową w zależności od doświadczenia i poziomu samodzielności 18-25 zł netto

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po uprzednim 3 miesięcznym okresie próbym)

  • szkolenie i możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu postępowań administracyjnych na każdym szczeblu

  • możliwość rozwoju w wielu projektach organizowanych przez firmę (także tych prowizyjnych)

  • miłą atmosferę pracy zbudowaną na partnerskich relacjach biznesowych między pracownikami

O nas

Firma EMVO sp. j. działa na rynku telekomunikacyjnym od lat. Współpracujemy z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce w sferze obsługi projektów dotyczących infrastruktury radiotelekomunikacyjnej na terenie całego kraju. Organizacja nadal się rozwija stawia jednak na jasne, precyzyjne warunki współpracy i poszukuje osób zainteresowanych rozwojem w jej strukturach oraz stabilną pracą.