Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

LEANLOGISTIC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 0005 500 brutto / mies.
  • Baśniowa 3, Ochota, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Baśniowa 3

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przebiegu dokumentów transportowych w firmie

  • kontrola jakości ww. dokumentów

  • obsługa faktur sprzedażowych i kosztowych

  • analiza i kontrola prawidłowego funkcjonowania procesu administracyjnego w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • znajomość środowiska MS Office

  • dobra organizacja czasu pracy

  • samodzielność, zaangażowanie, elastyczność

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie

  • Pracę w młodym zespole w dobrej atmosferze

  • Rozwój zawodowy w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Stałe zatrudnienie

  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku

  • Prywatną opiekę lekarską w PZU

  • Ubezpieczenie grupowe w PZU

  • Pakiet MultiSport

  • Pracę w biurze w Warszawie (dzielnica Ochota)

O nas

Polska firma. Polski kapitał. Międzynarodowy zasięg współpracy

Od kilku lat z pasją tworzymy naszą firmę zgodnie z filozofią Lean Management.

Zajmujemy się drogowym transportem towarów, a naszą specjalizacją jest zarządzanie i optymalizacja procesu transportowego. Obsługujemy klientów w całej Unii Europejskiej.

Zespół LeanLogistic tworzą młodzi i ambitni ludzie, którzy są głównym motorem napędowym naszej firmy.