Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

LIZARD S.A.

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

LIZARD S.A.

Powsińska 69/71

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja spraw wynajmu samochodów od strony technicznej

  • wydawanie samochodów

  • utrzymywanie porządku na stocku

  • obsługa systemów wewnętrznych firmy

  • prowadzenie dokumentacji

  • obsługa klienta

  • transport samochodów na terenie Warszawy (czasami na terenie Polski)

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat.B

  • Zaangażowanie i otwartość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność

  • Umiejętność szybkiej nauki

  • Dobry kontakt z klientem

  • Umiejętności logistyczne

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie w oparcie o umowę o prace lub B2B

  • Pracę w młodym zespole

  • Benefity: karta MultiSport

  • Smaczną kawę

  • Świetną lokalizację - dogodny dojazd komunikacją miejską - ul. Powsińska 69/71 oraz ul. Postępu 14a

O nas

Nasza spółka zajmuje się wynajmem długoterminowym samochodów elektrycznych, oraz spalinowych.

Zadaniem postawionym przez nas jest elektryfikacja społeczeństwa, skonsolidowanie działań marketingowych, oraz szerokiego Q&A dla osób zastanawiających się nad zakupem swojego pierwszego

Sercem naszej działalności będzie wpuszczenie naszych klientów w świat samochodów elektrycznych, poprzez krótkoterminowe ich wypożyczenie ( okres wynajmu już od 12 miesięcy), organizacja stacji ładowania, oraz serwisu „door to door”. Misją i wizją naszej firmy jest propagowanie zielonego stylu życia, oraz poszerzenie popytu na samochody elektryczne w naszym kraju.

Nasze brandy to:

-drive.pl

-car2drive.pl

Stawiamy na pracowników, którzy staną się częścią naszej firmy, będą dla nas wsparciem, ale zaproponują również swoje pomysły i punkt widzenia.

Branża wynajmu długoterminowego samochodów jest cały czas w tendencji wzrostowej w naszym kraju, dlatego potrzebujemy osób, które dołączą do naszego zespołu i będą się rozwijać się razem z nami.