Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

GREEN ENERGY PL 5 sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 7
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

aleja Jana Pawła II 27

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie listy obecności,

  • kontrola funkcjonowania biura,

  • obsługa spotkań odbywających się w biurze,

  • obsługa ogłoszeń oraz strony internetowych,

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz,

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie,

  • odbieranie telefonów, kontakt z pracownikami firmy,

  • administracji biura: pisma przychodzące i wychodzące,

  • rejestrację i organizacje wizyt gości oraz ich przyjmowanie,

Nasze wymagania

  • zdolności organizacyjne,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • zdolność szybkiego uczenia,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • operatywność i wielozadaniowość,

  • inicjatywa i zdolności komunikacyjne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min 3 lata

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie,

  • awans w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • regularne integracje,

  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,

  • elastyczne godziny pracy od 8-9 do 16-17,

  • Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

  • Wszystkim Kandydatom/kom dziękujemy za przesłane aplikacje.

  • [email protected] , www.eebd.eu

O nas

Międzynarodowa dynamicznie rozwijająca się firma działająca w segmencie Inwestycje/Energetyka.

Działamy w bardzo stabilnej i dochodowej dziedzinie biznesowej.

Nasze strony www:

eebd.eu ; energyid.org ; experteu.org ; tvgreen.eu ; forum ; baseeu.com ; newsid.org

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Sekretarka / Pracownik biura - 3 osób

Firma: Green Energy

Branża: Inwestycje/Energetyka

Miejsce pracy: Warszawa

[email protected]

www.eebd.eu