Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KRUPA SYSTEMS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Mińska 25

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie dokumentacji z budowy stacji bazowych telefonii komórkowej Play

  • Dbanie o prawidłowy obiegu dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej

  • Kontakt telefoniczny z podwykonawcami i pracownikami oraz klientami firmy

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Umawianie spotkań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Biegłe posługiwanie się komputerem i urządzeniami biurowymi

  • Obsługa programów pakietu Office

  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Dokładność i skrupulatność w zarządzaniu dokumentami

  • Chęć rozwoju w strukturach firmy

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z 15 letnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym

  • Zdobycie wiedzy z nowych technologii telekomunikacyjnych

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po uprzednim 3 miesięcznym okresie próbym)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Długofalową współpracę opartą o wzajemne zaufanie i zdrowy rozsądek

  • Indywidualne podejście do potrzeb rozwojowych i szkoleniowych

O nas

Podstawowym zakresem działalności firmy Krupa Systems (dawniej Open Investments) jest kompleksowa realizacja inwestycji, w szczególności obiektów telekomunikacyjnych dla operatorów komórkowych. Obecnie uczestniczymy w projekcie rozbudowy sieci telefonii komórkowej PLAY.