Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Andrzej Zabojski

9 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w zakresie usług i produktów oferowanych przez firmę na polskim rynku

  • Budowanie i rozwój pozycji firmy w Polsce

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

  • Praca nad efektywnym rozwojem każdego punktu usługowego

  • Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;

  • Biegła znajomość MS Office (Word, Excel);

  • Własny samochód;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Przygotowywanie prezentacji, prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych

To oferujemy

  • Pracę, która zaowocuje rozwojem umiejętności interpersonalnych oraz handlowych

  • Młody zespół, który posłuży pomocą

  • Stabilne warunki zatrudnienia wraz z możliwością rozwoju finansowego

  • Biurowe godziny pracy

O nas

Marka OS.9.Dorabianie kluczy – największa sieć usługowa świadcząca usługi dorabiania kluczy oraz wymiany baterii na Ukrainie.

W związku z rozwojem marki na rynku polskim zapraszamy do współpracy pracownika biurowego.