Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PHT Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Przedsiębiorstwo Hotelarskie w Warszawie pilnie zatrudni

  • kandydata/-tkę do Biura Zarządu Spółki na stanowisko:

  • Pracownik administracyjno-biurowy

  • Zadania i charakter pracy:

  • zajmowanie się sprawami związanymi z funkcjonowaniem Spółki (dokumentacja,

  • kontakt z udziałowcami)

  • prowadzenie spraw związanych z najmem lokali

  • współpraca z Radcą Prawnym, obsługa spraw związanych z udziałami w Spółce

  • bieżąca obsługa sekretariatu, kompleksowa obsługa administracyjna

  • przygotowywanie pism, raportów i analiz

  • przygotowywanie zarządzeń, uchwał, wytycznych Prezesa Spółki

  • prowadzenie rejestru pism przychodzących i wychodzących – nadzór nad prawidłowym obiegiem

  • dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej

Nasze wymagania

  • OCZEKIWANIA:

  • samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • umiejętność stosowania i interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów prawa

  • bardzo dobra organizacja pracy i terminowość

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • pełne zaangażowanie i sumienność

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - Pakiet MS Office - Word, Excel, Power Point, Outlook

  • komunikatywność, operatywność i praca w zespole

  • MILE WIDZIANE:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek premiowy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet medyczny i sportowy na korzystnych warunkach

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • Pełne szkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zapewnia przyjazną atmosferę

O nas

Przedsiębiorstwo Hotelarskie w Warszawie posiada  średniej wielkości  Hotele***.

Hotel Hetman*** i Reytan*** stwarza ogromne możliwości rozwoju zawodowego dla pasjonatów hotelarstwa.

Jeżeli chcecie dołączyć do naszego zespołu i wspólnie dzielić pasje zapraszamy do złożenia aplikacji.

Udzielimy odpowiedniego wsparcia, tak abyś mógł/a bez problemu rozpocząć pracę, zaangażować się i rozwijać.