Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

AKINT sp. z o.o.

umowa zlecenie
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5007 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Wiertnicza 143A

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa obiegu dokumentów w firmie

  • obsługa obiegu dokumentów pomiędzy klientami firmy

  • ciągła korespondencja z klientami firmy

  • prowadzenie i tworzenie zestawień tabelarycznych (Excel)

  • obsługa obiegu dokumentów księgowych w firmie

  • dbanie o zaplecze biurowe firmy

  • odbieranie telefonów i dbanie o wizerunek

  • praca pomiędzy działami

Nasze wymagania

  • znajomość biegła programów typu Excel i Word

  • Znajomość podstaw obiegu dokumentów

  • pozytywne nastawienie

  • otwartość na zmiany

  • proaktywne podejście

  • własna inicjatywa

  • przyjazne i otwarte usposobienie

  • umiejętność współpracy w grupie i w zespole

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwe premie uznaniowe

  • miłą atmosferę pracy

  • wyrozumiałość szefostwa w granicach rozsądku

  • imprezy integracyjne

O nas

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem przed emeryturą, któremu jeszcze się chce, wraz z grupą adeptów, którzy nas wspierają by to ogarnąć.

Pragniemy stać się międzynarodową organizacją i tworzyć największe i najbardziej prestiżowe światowe projekty.