Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

FUNDACJA POCIECHOMO firmie

  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:

FUNDACJA POCIECHOM

Wybrzeże Puckie 2

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków to najogólniej mówiąc całościowa koordynacja biura Fundacji, w tym dbanie o jego czystość i porządek. Interesuje nas osoba, która pokieruje całością zadań biura, organizując pracę sobie oraz aktywnie wesprze w działaniu zespół terapeutów i pracowników Fundacji.

Oferujemy stałą pracę w godzinach 9-17 w biurze Fundacji w Warszawie na Pradze-Północ.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej, znajomość pakietu Office i biegłość poruszania się w Internecie.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej.
  • Oczekujemy przede wszystkim zaangażowania i dobrego poruszania się w dokumentach oraz arkuszu kalkulacyjnym, sumienności i staranności w wykonywanych działaniach.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i naukę pracy w organizacji pozarządowej, poznania wielu aspektów związanych z NGO.
  • Praca czeka na Ciebie w miłej atmosferze w kameralnym ośrodku terapeutycznym w otoczeniu zwierząt niedaleko Warszawskiego ZOO.

O nas

Fundacja Pociechom od 1997 roku zajmuje się złożoną rehabilitacją dzieci z niepełnosprawnościami. Prowadzimy dwa ośrodki rehabilitacyjne w Warszawie, w tym stajnię i ośrodek jeździecki.

Pracownik administracyjno-biurowy, Wybrzeże Puckie 2, Praga-Północ, Warszawa