Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno-Biurowy

COMPENDIUM

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy organizacji szkoleń w siedzibie firmy oraz poza nią

  • Bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klientów

  • Organizowanie podróży służbowych

  • Koordynacja dostaw artykułów biurowych i spożywczych

  • Wsparcie przy weryfikacji i raportowaniu wyników ankiet poszkoleniowych

  • Obsługa recepcji i koordynacja pracy biura

  • Obsługa firmowej korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Status studenta, mile widziane kierunki: logistyka, administracja, ekonomia

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Komunikatywność i rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • Doskonała organizacja pracy, nastawienie na rezultat

  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole

  • Duża chęć do nauki i podnoszenia kompetencji

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

  • Możliwość nauki i zdobycia doświadczenia

  • Wsparcie doświadczonych ekspertów w branży

  • Ciekawe wyzwania i jasną ścieżkę rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • multisport

COMPENDIUM

Compendium CE to firma szkoleniowa, działająca w branży IT od 20 lat. Jesteśmy liderem na rynku szkoleń informatycznych, a naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości szkoleń z zakresu zaawansowanych produktów i technologii teleinformatycznych na terenie Europy Środkowowschodniej.

Zespół Centrum Edukacyjnego Compendium stanowią aktywni ludzie pełni entuzjazmu, dbający o rozwój własny i o rozwój firmy.

Przewiń do profilu firmy