Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie

5 5005 700 brutto / mies.
  • Wolska 37, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00 - 15:35
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Wolska 37

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • Współpraca z ZUS i innymi instytucjami

  • Praca w systemie kadrowym

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie

  • znajomość prawa pracy

  • doskonała znajomość Excela

  • mile widziane doświadczenie w działach personalnych

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość języka polskiego

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość szkoleń

  • praca w ambitnym zespole

O nas

Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie jest wiodącą placówką medyczną w kraju i na Mazowszu, o wielu unikalnych specjalnościach.

Celem nadrzędnym działalności Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego jest:

Zabezpieczenie ludności Mazowsza przed rozprzestrzenianiem się chorób zakaźnych