Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

SKARNA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

▪ prawidłowy obieg dokumentów i informacji przy użyciu systemów komputerowych firmy,

▪ analizę informacji w powierzonych obszarach oraz regularne raportowanie,

▪ obsługę bieżących spraw administracyjno - biurowych,

▪ współpraca oraz wsparcie współpracowników w terenie,

▪ budowanie pozytywnego wizerunku wewnątrz i na zewnątrz firmy.

Nasze wymagania

▪ dbałość o szczegóły oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

▪ biegła znajomość aplikacji biurowych (MS Office, usługi Google),

▪ rzetelność,

▪ komunikatywność,

▪ uczciwość i zaangażowanie,

▪ mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku oraz znajomość języków obcych.

To oferujemy

▪ ciekawą pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,

▪ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat lub na 1/2 etatu,

▪ pakiet medyczny,

▪ motywujące wynagrodzenie.

Pracownik administracyjno-biurowy, Warszawa