Oferta pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

BRIT-POL POLSKA sp. z o.o.O firmie

4 850 zł brutto / mies.
  • Domaniewska 44
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BRIT-POL POLSKA sp. z o.o.

Domaniewska 44

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy osób do naszego polskiego oddziału w Warszawie na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy.

Zakres obowiązków:

  • organizacja spotkań i konferencji, prowadzenie kalendarza,
  • przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji,
  • obsługa sprzętów biurowych,
  • przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych
  • uzupełnianie baz danych
  • komunikacja z innymi firmami i partnerami
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich)
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy
  • pomoc przy organizacji podróży służbowych pracowników
  • zamawianie materiałów biurowych
  • obsługa centrali telefonicznej

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywność,
  • dokładność, skrupulatność,
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na w/w stanowisku lub podobnym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • średnie wynagrodzenie z premią po okresie próbnym ok. 3.500 zł netto,
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • pakiet szkoleń wdrażających do pracy i okres adaptacyjny,
  • możliwość rozwoju umiejętności w zakresie w/w stanowiska,
  • wsparcie koordynatora w bieżącej pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy