Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

CANNA HEMP LAB sp. z o.o.

3 5004 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Wołoska 22
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wołoska 22

Warszawa

Jesteśmy start-up'em, który dynamicznie rozwija nowe produkty konopne dostępne w Polsce oraz w pozostałych państwach europejskich. W naszym portfolio mamy marki o rosnącej popularności, tworzymy też produkty dla znanych partnerów.

Twoje Zadania

  • obsługa biura
  • obsługa podróży służbowych (delegacji)
  • obsługa umów zlecenie oraz umów o dzieło
  • dekretowanie i wprowadzenie f-r oraz umów
  • proste księgowania (czynności księgowe i kadrowe) pod nadzorem Głównego Księgowego
  • zamawianie materiałów reklamowych
  • zamawianie materiałów do obsługi biura
  • zamawianie surowców dla działu produkcji
  • nadzór nad obiegiem dokumentów na dysku wspólnym
  • weryfikacja statusu płatności systemów firmowych
  • zgłaszanie nowych produktów do GIS pod nadzorem
  • przygotowanie przelewów do wykonania w systemie bankowym/ finansowym
  • wysyłka pism i dokumentów pocztą /kurierem
  • wykonywanie innych prac zleconych przez Zarząd

NASZE wymagania

  • masz pozytywne nastawienie i umiejętność nawiązywania kontaktu
  • posiadasz gotowość do podejmowania nowych wyzwań
  • lubisz się uczyć i samodzielnie wykonywać zlecone zadania
  • posiadasz wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (nie znamy słowa „nuda”);
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • biuro zlokalizowane blisko Metra Wierzbno (10 minut pieszo)
  • zajmowanie się tematyką konopną w ramach obowiązków służbowych
  • system zniżek na produkty firmowe

Ogłoszenie archiwalne