Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Wydawnictwo MALAMUT

  • aleja Sikorskiego 13
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

aleja Sikorskiego 13

Warszawa

Wydawnictwo i Agencja Reklamowa MALAMUT jest wiodącym na rynku wydawnictwem fachowym w dziedzinie chemii. Od 18 lat wydajemy kwartalnik ANALITYKA oraz książki o tematyce chemicznej. Jako agencja reklamowa produkujemy, wykonujemy gadżety, roll-upy, ścianki reklamowe oraz katalogi, broszury, ulotki.

Posiadamy Klientów z całego kraju, którym drukujemy, tworzymy interesujące materiały, produkujemy gadżety reklamowe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca obsługa klienta (odpowiadanie drogą mailową na zapytania klientów)
  • przygotowywanie ofert
  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • tworzenie dokumentacji papierowej i elektronicznej
  • obsługa  przesyłek kurierskich
  • koordynacja projektów i współpraca z dostawcami usług
  • samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych
  • wsparcie Kierownictwa w codziennych obowiązkach

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracach biurowych lub administracyjno-biurowych,
  • zdolność do prowadzenia kilku tematów jednocześnie, samodzielność, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane osoby po poligrafii lub jej znajomością
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz sprzętu biurowego
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy z ludźmi i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - pełen etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca w godzinach 9-17, piątki 8-16
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • prywatną opiekę medyczną (pakiet z możliwością objęcia opieką członków rodziny),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • komfortowe warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym  zespole.

Ogłoszenie archiwalne