Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

REVITA ART sp. z o.o.

  • Dewajtis 5
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dewajtis 5

Warszawa

Warszawska firma zajmująca się konserwacją zabytków architektury oraz Dziedzictwa Narodowego - Revita Art. Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko kierownika biura. Do Twoich obowiązków będzie należeć między innymi: koordynacja pracy biura, wyszukiwanie postępowań przetargowych oraz kontakt z inwestorami i urzędami.

Obowiązki:

  •  kompleksowe prowadzenie biura;
  •  wyszukiwanie postępowań przetargowych;
  •  analiza dokumentów przetargowych i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji;
  •  analiza umów, składanie ofert;
  •  weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów, redagowanie pism związanych z pracą biura; wystawianie faktur;
  •  tworzenie raportów kasowych, stały kontakt z działem kadr i działem księgowości;
  •  bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw;
  • pilnowanie terminowości wywiązywania się ze zobowiązań firmy;
  • praca od poniedziałku do piątku ( 8:00-16:00)

Nasze Wymagania:

  •  Doskonałe umiejętności organizacyjne;
  •  profesjonalizm, samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania;
  •  komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  •  wysoka kultura osobista;
  •  znajomość pakietu MS Office;
  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

  •  pracę w zgranym i zmotywowanym zespole;
  •  uczestnictwo w procesie zachowania dziedzictwa kulturowego;
  •  możliwość mierzenia się z ciągle nowymi wyzwaniami;
  •  możliwość rozwoju zawodowego;
  •  pracę przy ciekawych i interdyscyplinarnych projektach;
  • przestrzeń przyjazną zwierzętom;
  • kawę bez ograniczeń, którą wypijesz w zaciszu eremu kamedulskiego.

Ogłoszenie archiwalne