Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

CENTRUM SZKOLENIOWE JET sp. z o.o.

  • Kopińska 31
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Kopińska 31

Warszawa

Jesteśmy firmą szkoleniową specjalizującą się w projektowaniu i realizacji szkoleń, warsztatów oraz eventów rozwojowych. Jesteśmy obecni na rynku szkoleń od 25 lat. Stanowimy mały, stabilny i zgrany zespół. Do naszego biura na warszawskiej Ochocie (ul. Kopińska) poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki na stanowisku:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,
  • planowanie, organizowanie i kontrolowanie terminowości procesów administracyjnych,
  • udział w procesie rozliczania dokumentów finansowo-księgowych, np. wystawianie faktur, ewidencjonowanie kosztów,
  • obsługa przepływu dokumentów między biurem a księgowością i urzędami,
  • zaopatrzenie w materiały biurowe oraz koordynacja zamówień wewnętrznych,
  • współpraca z dostawcami i instytucjami zewnętrznymi,
  • obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej i wewnętrznej,
  • obsługa i udzielanie odpowiedzi na zapytania ofertowe, zarówno telefoniczne jak i mailowe,
  • bieżąca komunikacja z Klientami w tematach organizacyjno-logistycznych,
  • obsługa organizacji szkoleń.

Czego oczekujemy:

  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność organizacji pracy, ustalania priorytetów,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • kreatywność i podejmowanie inicjatywy,
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność,
  • komunikatywność i otwartość na ludzi - wysoka kultura i swoboda w komunikacji pisemnej i werbalnej,
  • pozytywna energia i nastawienie do wykonywanych zadań.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w wymiarze pracy 1/2 etatu, 3/4 etatu lub cały etat,
  • sprawne wdrożenie i przekazanie obowiązków,
  • krótka ścieżka decyzyjna,
  • przyjazna, niekorporacyjna atmosfera,
  • możliwość rozwoju w ramach firmy.

Ogłoszenie archiwalne