Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PPUH FORMICA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Skrajna 34, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Skrajna 34

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Asystent administracyjno-biurowy

  • Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów księgowo-finansowych do systemu SUBIEKT GT

  • wystawianie dok. zakupu i sprzedaży wraz z dokumentami .powiązanymi

  • monitorowanie zobowiązań i należności

  • sporządzanie raportów i zestawień

  • przesyłki pocztowe

  • raport kasowy

  • weryfikacja nieprawidłowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie min.średnie ekonomiczne lub pokrewne

  • znajomość obsługi komputera i programów MS Office / Excel, Word/,SUBIEKT GT

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • minimum 2 lata udokumentowanego stażu pracy na zbliżonym stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole oraz planowania i organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę - pełen etat

  • atrakcyjne warunki płacy- premie miesięczne po okresie próbnym, świadczenie urlopowe

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji / kursy, szkolenia /

  • perspektywę rozwoju w firmie działającej na rynku krajowym i UE od 1998 r

  • praca na jedną zmianę od godz. 8 do godz. 16 od poniedziałku do piątku

O nas

PPUH Formica od 1998 r. zajmuje się dystrybucją surowców do produkcji cukierniczej, przemysłu spożywczego oraz wytwórni lodów.