Oferta pracy

Pracownik Administracyjno – Biurowy

Kodar Polska Sp. z o.o.O firmie

Kodar Polska Sp. z o.o.

Krzycka 13

Wrocław

KODAR POLSKA Sp. z o.o.
Multiagencja Ubezpieczeniowa

Zatrudni:
Pracownika Administracyjno – Biurowego

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemu CRM
  • Prace biurowe
  • Telefoniczny kontakt z Towarzystwami, klientami oraz współpracownikami
  • Dostarczanie dokumentów klientom – do dyspozycji samochód służbowy
  • Rozliczenia dokumentacji w Towarzystwach
  • Pomoc w prowadzeniu sekretariatu
  • Wsparcie pracowników działu obsługi klienta

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz Internetu
  • prawo jazdy kat.B – warunek konieczny
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • dokładność, skrupulatność
  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę, ubezpieczenie grupowe na życie, ubezpieczenie zdrowotne (prywatna opieka medyczna)
  • pracę w młodym zespole
  • pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość rozwoju zawodowego
Jeżeli spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem (cv oraz list motywacyjny) drogą mailową za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 13.11.2020 r.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie cv wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez firmę Kodar Polska Sp. z o.o.: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu związanym z udziałem w niniejszej rekrutacji na stanowisko Pracownika Administracyjno - Biurowego w firmie Kodar Polska Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy