Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno-Biurowy

OPTIDENT SP.JO firmie

OPTIDENT SP.J

Kwiatkowskiego 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie faktur do systemu bankowego,

  • rozliczanie płatności od klientów,

  • uzgadnianie sald z klientami,

  • windykacja należności,

  • udział w zamknięciu miesiąca,

  • raportowanie wewnętrzne,

  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,

  • wspieranie działu w codziennych zadaniach,

  • obsługę działań administracyjnych, w tym zakup i gospodarowanie materiałami biurowymi oraz literaturą handlową,

  • przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień (Word, Excel),

  • obsługę kasy fiskalnej,

  • współpracę z firmami kurierskimi, dostawcami usług.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • pogodne i dynamiczne usposobienie,

  • chęć do podejmowania nowych zadań,

  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjnie,

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • asertywność i pewność siebie,

  • samodzielność w działaniu,

  • umiejętność organizowania swojej pracy oraz układania priorytetów – wielozadaniowość,

  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z Klientem.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • pracę w doświadczonym zespole.

Optident to jeden z największych w Polsce dostawców cyfrowego obrazowania w stomatologii (rynek RTG, tomografii CBCT, CAD/CAM). Wyposażyliśmy w Polsce ponad 6 000 Klinik Stomatologicznych w zaawansowane, medyczne urządzenia i oprogramowanie. Z naszym 50-osobowym zespołem tworzymy historię i przyszłość polskiej stomatologii. Jeśli poszukujesz pracy w międzynarodowym, młodym, dynamicznym środowisku, jesteś gotowy na rozwój, naukę i pracę w stabilnej firmie z ponad dwudziestoletnią historią zapraszamy do współpracy. DOŁĄCZ DO NAS. STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ ŚWIATOWEGO I POLSKIEGO LIDERA W CYFROWYM OBRAZOWANIU W STOMATOLOGII

Przewiń do profilu firmy