Logo Pracuj.pl

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Kancelaria Prawna Via Lex L. Szcześniak i Wspólnicy Spółka komandytowaO firmie

Kancelaria Prawna Via Lex L. Szcześniak i Wspólnicy Spółka komandytowa

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • wprowadzanie nowych spraw do systemu i uzupełnianie baz danych
  • wysyłka wezwań do zapłaty
  • archiwizacja dokumentów
  • monitoring rozpraw sądowych
  • kontakt z klientami w celu uzupełnienia dokumentacji dowodowej
  • realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziani studenci
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność w wykonywaniu zadań
  • komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu postępowania cywilnego
  • ukończenie studiów na kierunku administracja, prawo

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy (ścieżka kariery)
  • praca w stałych godzinach
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w gronie profesjonalistów
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej i karty Multisport

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • świetnie bistro

Etapy rekrutacji

1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują

Pracownik Administracyjno - Biurowy, Danuty Siedzikówny 12, Wrocław