Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KANCELARIA NOTARIALNA Katarzyna Dembowska-Król Notariusz

  • Krawiecka 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krawiecka 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie elektronicznego Repertorium

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • obsługa korespondencji

  • reprezentowanie kancelarii przed klientami

  • odbieranie telefonów i łączenie rozmów telefonicznych

  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych

  • wsparcie notariusza i pozostałych pracowników w pracach administracyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w Kancelarii Notarialnej - mile widziane,

  • dokładność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków, zaangażowanie,

  • wysoka kultura osobista,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych.

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • rozwój osobisty

O nas

Kancelaria Notarialna we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjnego sekretariatu - repertorzysty/ki oraz studentki prawa.