Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Centrum Medyczne Medycyna Pracy Wrocław Sp. z o.o. Sp. K.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie dokumentacji medycznej,

  • Obsługa programu komputerowego, kasy fiskalnej i urządzeń biurowych,

  • Bieżące prace administracyjne,

  • Współpraca z innymi pracownikami przychodni,

  • Dbanie o właściwy przepływ informacji,

  • Telefoniczna obsługa klientów,

  • Bezpośrednia obsługa pacjentów w przychodni.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z ludźmi oraz pracy w zespole,

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Uważność, dokładność i umiejętność szybkiej adaptacji,

  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, minimum 3 dni w tygodniu

To oferujemy

  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę, wspieranie się i dzielenie wiedzą,

  • Zdobywanie nowych kompetencji oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Pracę od poniedziałku do piątku, również w niepełnym wymiarze dostosowanym np. do zajęć na uczelni,

  • Wynagrodzenie i forma zatrudnienia do uzgodnienia

O nas

Centrum Medyczne Medycyna Pracy Wrocław jest specjalistyczną placówką medyczną świadczącą usługi z zakresu medycyny pracy, konsultacji specjalistycznych, badań laboratoryjnych i badań psychologicznych.