Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

Centrum Medyczne Medycyna Pracy Wrocław Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie dokumentacji medycznej,
  • Obsługa programu komputerowego, kasy fiskalnej i urządzeń biurowych,
  • Bieżące prace administracyjne,
  • Współpraca z innymi pracownikami przychodni,
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji,
  • Telefoniczna obsługa klientów,
  • Bezpośrednia obsługa pacjentów w przychodni.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z ludźmi oraz pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Uważność, dokładność i umiejętność szybkiej adaptacji,
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, minimum 3 dni w tygodniu

To oferujemy

  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę, wspieranie się i dzielenie wiedzą,
  • Zdobywanie nowych kompetencji oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, również w niepełnym wymiarze dostosowanym np. do zajęć na uczelni,
  • Wynagrodzenie i forma zatrudnienia do uzgodnienia

O nas

Centrum Medyczne Medycyna Pracy Wrocław jest specjalistyczną placówką medyczną świadczącą usługi z zakresu medycyny pracy, konsultacji specjalistycznych, badań laboratoryjnych i badań psychologicznych.

Pracownik administracyjno-biurowy, Wrocław