Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

MESAROLI POLAND sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Braniborska 40, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Braniborska 40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Zarządzanie flotą samochodowo ciezarowa i kierowcami na trasach miedzynarodowych

Monitorowanie terminów przeglądów technicznych, koordynacja obsługi serwisowej oraz organizacja naprawy pojazdów (własne zaplecze serwisowe)

Opieka techniczna (terminowe badania SKP, typowanie niezbędnych prac naprawczych, weryfikacja stanu technicznego floty)

Bieżąca koordynacja i kontrola dostępności pojazdów

Rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi zleceniami (opóźnienia, sytuacje kryzysowe, awarie, reklamacje) oraz z kierowcami

Rozliczenie kierowcow przy zmianie

Dbanie o sprawność i punktualność transportu

Nasze wymagania

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Podstawowa znajomość budowy samochodów ciezarowych, obsługi serwisowej pojazdów

- Wiedza na temat transportu drogowego

- Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie

- Dyspozycyjność (kontrola kierowców w godzinach nocnych – kilka dni w miesiącu)

- Dobra organizacja własnej pracy

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Umiejętność wydawania poleceń służbowych, konsekwencja w egzekwowaniu stawianych kierowcom zadań

-Znajomość języka rosyjskiego/ lub ukraińskiego (warunek konieczny)

- Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (auta typu van )

To oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon)

- Wsparcie podczas całego okresu współpracy

- Miłą i przyjazną atmosferę

- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

O nas

Firma Mesaroli Poland Sp. z o.o. to firma transportowo- spedycyjna Z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się transportem wyłącznie na terenie Europy. Posiadamy niezawodną flotę, jesteśmy firmą rzetelną i terminową. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Flit menedżer