Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

TRANSPORT CIĘŻAROWY BARTOSZ ŁUKASZEWICZ

2 0003 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie codziennej pracy firmy transportowej, rozliczenia transportu i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura. Dodatkowo będzie odpowiadać za kontakt z partnerami biznesowymi i wsparcie działań marketingowych firmy.

Zakres obowiązków:

-rozliczenia kontrahentów i wystawianie faktur

-nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji

-przygotowywanie analiz, raportów i zestawień z bieżącej działalności przedsiębiorstwa

-przygotowywanie i redagowanie umów

-kontrolowanie terminowości wpływów i zobowiązań

-podstawowe zadania kadrowe

-współpraca z zewnętrznymi firmami odpowiedzialnymi za księgowość i kadry

Nasze wymagania

  • samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie

  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność

  • dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel

  • umiejętność redagowania tekstów

  • prawo jady kat. B

  • komunikatywność, pozytywne usposobienie

  • umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pozytywną atmosferę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

O nas

Świadczymy usługi transportowe i obsługę logistyczną firm.

Specjalizujemy się w transporcie materiałów sypkich m.in. cementu, popiołu, mączki wapiennej i gipsowej, wapna, betonu towarowego oraz produktów rolniczych.

Stale powiększamy naszą flotę, dywersyfikując działalność przedsiębiorstwa.

Kapitał ludzki to fundament naszej firmy. Zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie naszych pracowników, pozwalają naszym Klientom zawsze czuć się pewnie. Szanujemy ludzi i staramy się aby dołączały do nas osoby pozytywne i dbające o cele całego zespołu.