Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Medikraft Pflege Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Jerzego Bajana 18

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie dokumentów kadrowo-płacowych dla pracowników i zleceniobiorców firmy

  • kontakt z zewnętrznymi działami płac i księgowości

  • przygotowywanie oraz dbałość o dokumentację związaną z delegowaniem zleceniobiorców

  • prowadzenie administracji spółek z grupy

  • kontakt ze zleceniobiorcami spółki

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac

  • mile widziana znajomość programu E-nova

  • znajomość przepisów związanych z delegowaniem do pracy za granicą

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat w rozwijającej się grupie spółek

  • miłą atmosferę w pracy, fajny zespół

O nas

Grupa Medikraft dedykuje swoje usługi indywidualnej opiece nad seniorami i dziećmi.

Świadczymy usługi medyczne i paramedyczne na terenie całej Unii Europejskiej, a w szczególności w Niemczech, Holandii, Belgii, Hiszpanii i Francji.