Oferta pracy

Pracownik Administracyjno-Biurowy

HRK S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjne w dziale księgowości

  • Weryfikacja dokumentów transportowych

  • Procesowanie faktur od dostawców

  • Obsługa płatności dla przewoźników

  • Rozwiązywanie problemów związanych z fakturowaniem

  • Rozpatrywanie skarg

Wymagania pracodawcy

  • Ukończone studia wyższe ( min. licencjat)

  • Język angielski na poziomie B2

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne

  • Otwartość i zdolność szybkiego uczenia się

Pracodawca oferuje

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Ubezpieczenie na życie

  • Premię roczną

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

HRK S.A.

Zespół HRK SSC/BPO specjalizuje się w sektorze nowoczesnych usług biznesowych w całej Polsce. Współpracujemy z międzynarodowymi organizacjami z całego świata i wspieramy naszych klientów w budowaniu struktur organizacji od podstaw, przekształcaniu ich w centra kompetencyjne oraz w realizacji pojedynczych rekrutacji.

Zespół realizuje pełne spektrum projektów - od poziomu entry level, poprzez stanowiska specjalistyczne, managerskie oraz dyrektorskie (executive search). Posiadamy duże doświadczenie w rekrutacji na stanowiska w obszarze: finanse and księgowość, HR, operacje, obsługa klienta, czy helpdesk.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy