Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DDCA CEN sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Pracownik administracyjny z doświadczeniem w logistyce, Wrocław

Międzynarodowa Firma PalletBiz poszukuje pracownika administracyjnego z doświadczeniem logistycznym do rozwijającego się teamu.

Nasze wymagania

  • obsługa administracyjna procesów logistycznych,

  • obsługa MS Office,

  • wykształcenie/doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • język angielski na poziomie zaawansowanym,

  • mieszkaniec Wrocławia lub okolic Wrocławia (Siedziba Firmy we Wrocławiu, na początku praca zdalna)

To oferujemy

Poszukujemy otwartej osoby stawiającej na rozwój.

Oferujemy elastyczny czas pracy 8 godz./dziennie.

Jeśli jesteś zainteresowany – prześlij CV na maila.

O nas

Grupa PalletBiz jest międzynarodowym dostawcą opakowań drewnianych oraz metalowych.