Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

FUNDACJA NIEZNISZCZALNA UKRAINA

6 0009 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • nadzór na terminową realizacją zamówień,

  • przygotowywanie raportów z realizacji zamówień.

  • realizacja wniosków zakupowych,

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami,

  • przygotowywanie raportów oraz kalkulacji,

  • Bieżąca współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

  • Tworzenie zapytań ofertowych, analiza i wybór ofert

  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych z obecnymi i przyszłymi dostawcami

  • Ocena i analiza dostawców, kosztów i czasu realizacji zamówień

  • Analiza i monitorowanie zapasów magazynowych

  • Nadzór nad dokumentacją zakupową, realizacją oraz terminowością zamówień

  • Sporządzanie analiz, zestawień i raportów

Nasze wymagania

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • dobra organizacja pracy,

  • praca pod presją czasu i orientacja na wyniki, samodzielność,

  • asertywność,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Umiejętności ustalania priorytetów oraz organizacji czasu pracy

  • Umiejętności pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność kształtowania relacji z dostawcami

  • znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie - obowiązkowo