Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Akademia Nauk Stosowanych we Wrocławiu

  • Petuniowa 9, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Petuniowa 9

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie wszystkimi sprawami administracyjnymi w Centrum

  • zapewnianie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentacji

  • przygotowywanie raportów i prezentacji

  • wsparcie pracowników Centrum w realizacji bieżących projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • znajomość pakietu MS Office

  • biegłość w obsłudze urządzeń biurowych

  • umiejętność sprawnego rozplanowania czasu pracy

  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymania dobrych relacji

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji

  • umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy (m.in. komputer, telefon)

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

Akademia Nauk Stosowanych we Wrocławiu jest Uczelnią z ponad 18-letnią tradycją. Rezultatem naszej pracy jest ponad 12 tysięcy zadowolonych Absolwentów. Sukcesem uczelni jest liczna grupa Absolwentów, którzy obecnie pracują w dyplomacji lub piastują wysokie stanowiska państwowe, jako przedstawiciele władz lokalnych - prezydenci miast, burmistrzowie i starości. W bieżącym roku Uczelnia uzyskała status Akademii Nauk Stosowanych. Naszym celem jest kształcenie kadr na potrzeby szybko zmieniającego się rynku pracy. Dwa lata temu Uczelnia weszła w skład Konsorcjum Varsovia skupiającego cztery szkoły wyższe, które łącznie kształcą kilkanaście tysięcy Studentów rocznie. Do Szwajcarskiego Centrum Edukacji we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów do pracy.