Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Unitem Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie organizacją biura

  • Bieżąca obsługa recepcji

  • Nadzór nad korespondencją

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz obiegu dokumentów

  • Organizacja krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych

  • Przyjmowanie gości i kontrahentów firmy oraz obsługa spotkań biznesowych

  • Bieżące wsparcie Biura Zarządu.

  • Koordynacja dostawców materiałów i usług

  • Rejestracja faktur kosztowych i koordynacja ich obiegu wewnętrznego,

  • Archiwizacja dokumentacji

  • wystawianie W-Z

  • Weryfikacja rozliczeń z kontrahentami i pracownikami

  • Wsparcie w zakresie działań marketingowych

  • Optymalizacja oraz usprawnianie procesów w zarządzanym obszarze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, lub chęć poznania nowego środowiska pracy i wdrożenia się,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (minimum poziom B2)

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Wysokorozwinięty talent organizacyjny, pozwalający efektywnie realizować każde powierzone zadanie

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań, terminowość,

  • Umiejętność priorytetyzacji i zarządzania zadaniami

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dokładność

  • Inicjatywę w działaniu

To oferujemy

  • Interesujące wyzwania i ciekawą z najnowszą technologią z dziedziny sterowania i napędów przy budowie maszyn prototypowych

  • pracę w przyjaznym zespole pracy

  • Pracę w trybie 1 zmianowym

O nas

Firma Unitem Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem oraz produkcją maszyn przemysłowych. Nasi klienci to przedsiębiorstwa głównie z sektora automotive, tworzyw sztucznych czy branży spożywczej. Nasze realizacje to kompleksowe projekty maszyn od projektu do uruchomienia. W związku z czym kładziemy nacisk na wysoko wyspecjalizowana kadrę inżynierów.

Nasza działalność skupia się na projektowaniu i budowaniu maszyn.

Projektujemy i realizujemy maszyny na potrzeby naszych klientów. Tworzymy systemy zintegrowane z istniejącymi maszynami tj. manipulatory, przyrządy, systemy wizyjne, itp. Realizujemy również kompleksowe projekty maszyn. Są to maszyny projektowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Nasi inżynierowie uczestniczą w całym procesie projektowania i budowania maszyny.