Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

MULTI ASSIST sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie korespondencją firmową
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Obsługa Klienta
  • Bieżące wsparcie administracyjne współpracowników

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych aplikacji pakietu MS Office
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wytyczonych celów
  • Uśmiech wymagany bezwzględnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z umową o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Komfortowe warunki pracy, bardzo dobra atmosfera

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatek frekwencyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

MULTI ASSIST sp. z o.o.

Pośredniczymy w rejestracji pojazdów. Zajmujemy się tym kompleksowo, na terenie całego kraju. Zatrudniamy prawie 300 osób i szukamy dalej, bo nie chcemy stać w miejscu i potrzebujemy wsparcia. Jeśli lubisz wyzwania, cenisz sobie odważne myślenie i kreatywne działanie dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy!

www.multiassist.pl

Pracownik administracyjno-biurowy, Wrocław