Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PAMA PW

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

PAMA PW

Grabiszyńska 233g

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zamówień napływających i generowanie zamówień dla zagranicznych dostawców

  • Realizacja zamówień zgodnie z ustalonym warunkami handlowymi i operacyjnymi

  • Obsługa logistyczna zamówień i ich terminowa realizacja

  • Dbanie o relacje z klientami

  • Przygotowywanie raportów

  • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, ale jeśli jesteś studentem w trybie zaocznym, który spełnia poniższe kryteria, nie rezygnuj i wyślij nam swoją aplikację

  • Bardzo dobra znajomość i obsługa programów pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu minimum komunikatywnym

  • Komunikatywność

  • Swoboda w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Pracę w atrakcyjnej i dynamicznej branży wnętrzarskiej

  • Współpracę z największymi producentami na rynku tapet na całym świecie

  • Pracę w miłym, zgranym zespole

  • Umowę o pracę

O nas

PAMA PW, to wyłączny dystrybutor uznanych światowych marek tapet i tkanin, z 30 letnim doświadczeniem rynkowym. Współpracujemy ze sprzedawcami detalicznymi, dekoratorami wnętrz, architektami, inwestorami instytucjonalnymi oraz dostawcami z wielu krajów europejskich i nie tylko.