Oferta pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Involt Sp. z o.o.O firmie

  • Graniczna 105
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Involt Sp. z o.o.

Graniczna 105

Wrocław

Involt Group jest jednym z wiodących dostawców produktów wykorzystywanych w energetyce, kolejnictwie i przemyśle. Nasze produkty są skierowane m.in. do budowy i eksploatacji napowietrznych sieci elektroenergetycznych oraz linii kablowych niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Dzięki doświadczonemu zespołowi, innowacyjności oraz współpracy ze światowymi liderami z branży jesteśmy w stanie zagwarantować usługi i produkty najwyższej jakości.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie głównego specjalisty w codziennych zadaniach;
  • obsługa programu Subiekt oraz MS Office;
  • obsługa zamówień;
  • obsługa logistyczna;
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • pilnowanie terminowości dokumentów;
  • fakturowanie;
  • utrzymanie wysokiego poziomu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, również osoby studiujące (tryb zaoczny)
  • sprawna obsługa komputera w zakresie MS Office;
  • wysokie zdolności interdyscyplinarne i organizacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność, odpowiedzialność;
  • obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania;
  • wysoka kultura osobista;
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Znajomość programu Subiekt GT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia już zdobytych umiejętności;
  • pracę w młodym i zgranym zespole;
  • umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy