Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DCM NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

  • Północna 15
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Północna 15

Wrocław

Poszukujemy absolwenta/absolwentki wydziału prawa, ekonomii lub administracji na stanowisko:

pracownik biurowy

(umowa o pracę na pełny etat, praca w godzinach 7.30-15.30)

zakres obowiązków:

  • obsługa klienta
  • przygotowywanie umów
  • fakturowanie
  • monitoring płatności
  • monitorowanie realizacji usługi

od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy (także przy pracy zdalnej)
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • wysokiej kultury osobistej
  • znajomości pakietu Office
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • prawa jazdy kategorii B
  • znajomość programu "Symfonia" będzie dodatkowym atutem

Prosimy w CV o zawarcie klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DCM Nieruchomości Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Ogłoszenie archiwalne